تلفن شکایات : ٠٢١٢٦٣٢٩٦٥٥

اخبار و مقالات

جاروی رباتیک استخر
تصفیه آب خلیج فارسجارو رباتیک استخر      1. نهایت قدرت و دقت در تمیز نمودن کف، دیواره و پله های استخر 2.  پاکسازی بسیار هوشمندانه و با دقت استخر با در اختیار داشتن موتور قدرتمند 3. ریز پردازنده های منحصر به فرد آن قادر به کنترل حرکات با دقت بالا و محاسبه خودکار زمان تمیز کردن بر اساس اندازه استخر می باشد 4. اجرای برنامه در حالت اتوماتیک یا دستی برای تمیز کردن استخر در محل خاص5. نهایت دقت در از بین جلبک های موجود در استخر 6. دارای بدنه ای سبک ، قابل حمل و بدون نیاز به اپراتور جهت نظافت7.  جاروهای رباتیک با مکش آب کف و دیواره استخر به درون خود و تصفیه آن بوس..
مبدل حرارتی پوسته و لوله    Shell & Tube Heat Exchanger
با توجه به اینکه مبدل پوسته و لوله ای از پرکاربردترین مبدل ها در صنعت به خصوص در سیستم های گرمایش استخر و جکوزی هستند لذا فنی مهندسی رویسا بر آن شد تا به بررسی مزایا و معایب این نوع مبدل بپردازد:مزاياي اين گونه مبدل ها عبارتند از:1.       نسبت سطح انتقال حرارت به حجم و وزن بالایی دارند.2.       عدم تغییر فاز، تقطیر و جوشش در حالت های افقی و یا عمودی در هر دو سمت تیوب و پوسته قابل انجام است و بستگی به بهترین شرایط کاری دارد.3.       فشار می تواند از خلاء تا مقادیر بسیار بالا تغییر کند. امکان طرا..
رطوبت گیر استخر
رطوبت گیر استخرمحيط استخرهاي سرپوشيده دقيقا همانند تمامي محيط هاي بسته ساختمان بايد از نظر شرايط آسايش حرارتي، سلامت و کيفيت هواي داخل در محدوده مطلوبي قرار داشته باشد. تامين کيفيت هواي محیط استخرها بيش از آن که از ديدگاه تامين شرايط آسايش شناگران مهم باشد، از ديدگاه حفظ سلامت آنان داراي اهميت است. گروه مهندسی رویسا پیشنهادی ویژه دارد.در استخرها، تنظيم شرايط هواي داخل به منظور افزايش طول عمر تجهيزات و محافظت از سازه ساختمان در برابر هواي مرطوب استخر نيز داراي اهميت است. به طور يکه در صورت عدم توجه به اين مساله، بخار آب بر روي ديوارها، پنجره ها و سقف استخر تقطير ميشود و در درازمدت به سازه ساختم..
تجهیزات استخر
تجهیزات استخرگروه مهندسی رویسا فراهم کننده انواع برندهای تجهیزات استخر جهت شما مشتریان گرامی می باشد .ما مفتخریم که شما مشتریان گرامی به ما اعتماد کرده و خرید مورد نیاز خود را از ما انجام دهید .باتوجه به نیاز خود می توانید از منوها ، اجناس مورد نیاز خود در زمینه تجهیزات استخر و ساخت استخر و تصفیه آب و فاضلاب را انتخاب نمایید ...
ساخت استخر ارزان
ساخت استخر ارزانقبل از ساخت استخر شنا ارزان، شما باید هدف و کارکرد آن را تعریف کنید ،گروه مهندسی رویسا با کادر مجرب خود این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد یک استخر مناسب با توانایی های شما برایتان فرهم کند . ساخت استخر با توجه به نوع انتخاب شما از اجناس می تواند متغیر باشد . همچنین نسبت به برند انتخابی در انواع مختلف مصالح و یا سیستم فیلتراسیون و تصفیه.رویسا تمام داشته های شما را در نظر گرفته و با امکانات موجود ، بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد خواهد داد .ساخت استخرساخت استخر..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)